Ga naar content

NONONS is stoer, flexibel, professioneel én levert kwaliteit. Dat merk je in alles wat we doen. In onze opleidingen word je opgeleid door de beste opleider. Dit komt niet alleen door de ruime praktijkervaring die we hebben, maar ook doordat wij onszelf nog elke dag verbeteren. Ons enthousiasme voor het coachvak zorgt ervoor dat we steeds het uiterste uit onszelf halen. We verbeteren het studiemateriaal en de kwaliteit van onze opleidingen en trainingen continu.

Om onze kwaliteit te waarborgen, laten we onze producten en diploma’s erkennen en certificeren door brancheorganisaties in diverse vakgebieden.

NRTO

NONONS is aangesloten bij de NRTO. De NRTO is de overkoepelende branchevereniging voor alle private trainings- en opleidingsbureaus in Nederland. De NRTO heeft als doel de kwaliteit van het privaat trainen en opleiden inzichtelijk te maken én te bevorderen. De bureaus die bij de NRTO zijn aangesloten staan voor praktisch, op maat en specifiek onderwijs. Leden van de NRTO moeten voldoen aan de opgestelde gedragscode. Daarnaast moeten de Algemene voorwaarden van de aanbieder aangepast zijn op de Algemene voorwaarden van de branche.

Leden van de NRTO zijn ook aangesloten bij de Stichting Geschillencommissie Consumentenzaken. Uitspraken van de geschillencommissie zijn voor NONONS en andere NRTO leden bindend.

NOBCO

NONONS werkt nauw samen met de brancheorganisatie voor coaching. Als deelnemer van onze opleidingen ontvang je daarom ook een officieel erkend en gecertificeerd diploma. Meer weten? Kijk op de website van de NOBCO https://www.nobco.nl/

EMCC-EQA

Als je NOBCO-coach bent, krijg je daar automatisch toegang toe tot het EMCC (European Mentoring & Coaching Council). Een coachopleiding met het Europese kwaliteitskeurmerk EQA (European Quality Award) biedt jou de zekerheid van een goede opleiding, of je nu op zoek bent naar een coachopleiding voor bijvoorbeeld life coaching, stresscoaching, executive coaching of loopbaancoaching. Meer weten over het EMCC? Kijk op deze pagina. https://www.emccglobal.org/

CRKBO

NONONS is aangesloten bij het CRKBO. Het Centraal Register Kort Beroepsonderwijs bestaat uit een Register Instellingen en een Register Docenten. In deze registers staan onderwijsinstellingen ingeschreven die voldoen aan de Kwaliteitscode voor Opleidingsinstellingen voor Kort Beroepsonderwijs. Een inschrijving in het CRKBO is een erkenning zoals bedoeld in de genoemde Europese richtlijn. Dit betekent dat een onderwijsinstelling regelmatig wordt gecontroleerd en beoordeeld op alle onderdelen waaraan een beroepsopleiding moet voldoen. Gekeken wordt naar de kwaliteit van de opleidingsinstelling zoals de transparantie van de informatie en de verwachting van de cursisten.

Door middel van deze erkenning is het mogelijk om opleidingen vrij van BTW aan te bieden. Meer weten over het CRKBO? Kijk op deze pagina. https://www.crkbo.nl/